Streljački klub osoba s invaliditetom "xp Žepče" ostvario zapažene rezultate na natjecanju u Zenici

Korisnička ocjena: 5 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivnaZvjezdica aktivna

Proteklog tjedna u organizaciji Streljačkog kluba osoba s invaliditetom"xp  Žepče" a pod pokroviteljstvom Općine Žepče održano je 6. kolo Premijer lige Federacije Bosne i Hercegovine u streljaštvu za osobe s invaliditetom.

Natjecanje je održano u Zenici uz tehničku suorganizaciju i domaćinstvo Streljačkog  kluba osoba s invaliditetom Zenica na kojem je nastupilo 9 klubova.

Streljački klub osoba s invaliditetom „xp Žepče“ ostvario je zapažene  rezultate kako ekipno tako i pojedinačno.

U ekipnom plasmanu, članovi Streljačkog kluba osoba s invaliditetom "xp  Žepče" ostvarili su   solidno četvrto mjesto s osvojena 972 boda.

Kada je u pitanju pojedinačni plasman u klasifikacijskoj skupini SH-1 Boro Miličević iz Žepča je ostvario peti rezultat s osvojena 334 boda.
U kvalifikacijskoj skupini SH-2 Marko Budimir osvojio je 315 jedanaesto mjesto s 315 bodova i u kvalifikacijskoj skupini SH-0 Franjo Blažević osvojio je peto mjesto s 323 boda.

Glavna sutkinja  natjecanja bila  je  Admira Škaljo, dok su poziciju linijskog  sudca obnašale Hana Halać i Jasmin Seferović, a rukovoditelj samog natjecanja bio je Mirsad Ređić.

Natjecanje je održano na papirnim metama za serijsku pušku velika serija 40 dijabola.

Košarkaši Orlovika upisali visoku pobjedu na domaćem terenu

Korisnička ocjena: 0 / 5

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

U subotu u dvorani KŠC Don Bosco Žepče KK Orlovik slavio visoku pobjedu od 98: 62 nad ekipom OKK "Sloboda-student" iz Tuzle.

Utakmica je odigrana u okviru A2 lige, skupina Sjever, a ekipa Orlovika trenutno na tabeli  zauzima drugu poziciju.

„Čestitamo i hvala svima koji su nas podržali“, poručili su iz KK Orlovik Žepče

KK Viktoria Žepče: Odličan nastup na međunarodnom karate turniru u Doboju

Dobre vijesti nam stižu iz KK Viktoria Žepče. Naime, proteklog vikenda na jubilarnom 20. međunarodnom karate turniru “Doboj Open 2019”, koji je održan u gradskoj sportskoj dvorani u Doboju, u tehničkoj organizaciji Karate kluba “Sloga”, nastupila je mlađa generacija viktorijanaca.

Natjecanje u Doboju okupilo je 666 natjecatelja  iz Hrvatske, Austrije i Bosne i Hercegovine  iz 54 kluba.

Viktorijanke su bile veoma uspješne, u borbama su osvojile 5 zlatnih medalja, Nika Šimičić, Franka Ravnjak, Asja Begunić, Adna Selimović i Ivona Jakić, čime su pokazale uvjerljivu dominaciju kada je u pitanju kategorija 2008. i 2009. godište.

Brončana  je bila Tijana Pavlović i David Pavlović.

U kategoriji kate srebreno i brončano  odličje osvojila  je Sara Bulajić,  te ekipno srebro, u istoj kategoriji David Pavlović okitio se broncom.

Na ovom natjecanju u Doboju zapažen nastup zabilježila je i Mihaela Kajić .

NK Žepče slavio kod kuće s visokih 5:0 protiv Ilijaša

Korisnička ocjena: 1 / 5

Zvjezdica aktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

NK Žepče danas na domaćem terenu slavio s visokih 5:0 nad ekipom Ilijaša.
Utakmica je odigrana u okviru 14. kola Druge lige FBiH Centar za sezonu 2019./20. u kojoj je domaća ekipa od samog početka uspostavila dominaciju na terenu u kojoj su se redale  prilike jedna za drugom unatoč katastrofalnom terenu. Već u 19. minuti Tadić dovodi domaće u vodstvo nakon sjajno pogođenog slobodnog udarca. U 44. minuti Tadić izvodi korner gdje visoko skače A.Jurić i pogađa za 2:0. Tim rezultatom se i otišlo na odmor.

Drugo poluvrijeme je isto počelo kao i prvo, dominacija domaćih i u 54. minuti ponovo Tadić sjajno upošljava Martinovića i to je 3:0. U 64. minuti Krehmić sjajnim udarcem s oko 20 m pogađa gol gostiju za 4:0 i bilo je pitanje samo koliko će lopti završiti u golu gostujućeg vratara. U 75. minuti Martinović sjajno prolazi po strani  i asistira Ivešiću kojem nije bilo teško ubaciti loptu u praznu mrežu za visokih 5:0.

NK Žepče sljedeću utakmicu, koja je ujedno posljednja u ovoj polusezoni, igra u subotu na Gradskom stadionu u Zavidovićima u 13:30 h protiv domaće Krivaje.

RK ŽEPČE PORAŽEN OD ZAVIDOVIĆKE KRIVAJE S REZULTATOM 30:42

Večeras je u dvorani KŠC Don Bosco Žepče odigran susjedski derbi u kojem su snage odmjerili RK Žepče i RK Krivaja.

U susretu osmog kola Prve lige Federacije grupa Sjever bolja je bila ekipa Krivaje koja je slavila  rezultatom 30:42.

Zavidovićani su i na poluvrijeme otišli s deset golova razlike, 10:20.

Trenutno na tabeli ekipa RK Žepče zauzima 8 poziciju s devet osvojenih bodova.

U narednom devetom kolu, RK Žepče gostuje kod ekipe RK Kakanj koji se trenutno na tabeli   nalazi na sedmoj poziciji s deset osvojenih bodova.

MNK Žepče pretrpio poraz na Bilmišću

U subotu 9. studenog na Bilmišću nogometaši MNK Žepče pretrpjeli poraz u susretu protiv ekipe MNK Neimari iz Zenice

Susret je odigran u okviru drugog kolo Prve futsal lige FBiH.

Ekipa MNK Žepče dobro je otvorila utakmicu s dobrim prilikama i inicijativom, te na poluvrijeme otišla s golom prednosti. U drugom poluvremenu igrači MNK Žepče nisu koristili svoje prilike što su domaćini ubrzo kaznili, i okrenuli rezultat u svoju korist.

Nakon odličnog udarca sa 10ak metara Šimić donosi poravnanje, 2:2. U nastavku susreta redale su se mnogobrojne prilike na terenu koje nisu realizirane.

Domaći igrači čekali su svoju priliku i koristili propuštene prilike i utakmicu rješavaju u svoju korist s 3 gola razlike. Do kraja susreta MNK Žepče igrao je s golmanom-igračem, ali nažalost pao je samo po gol na obje strane za konačnih 6:3.
Golove za MNK Žepče postigli su Martinović dva i Šimić jedan zgoditak.